پشتیبانی لوازم خانگی: 021.55.188.567 و 0930.576.0940 پشتیبانی کالاهای دیجیتال: 021.8891.8209 و 0919.729.9484

قوانین و مقررات

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی طوفان کالا، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین آن است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

مجموعه طوفان کالا اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند (گارانتی شرکت واردکننده کالا یا تولیدکننده) 

 اگر کالایی گارانتی نداشت سعی شده تا کالاها با ضمانت (طوفان کالا) عرضه شود. همچنین در مورد کالا های داخلی با معتبرین کارخانه ها  همکاری صورت میگیرد.

 ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند

البته همه کالاهای ساخته شده چینی بی کیفیت نیستند چرا که در حال حاضر این کشور به تنهایی بزرگترین تولید کننده قطغات آی تی، و لوازم برقی در جهان است و محصولات درجه یک تولیدی این کشور در بازار اروپا و آمریکا به مشتریان عرضه می گردد. و در بازار ایران نیز عمده کالاها چینی می باشند.

 

شرایط عودت وجه پرداختی، برای کالاهای ناموجود

تقریبا تمامی کالاهای قیمت دار، موجود و آماده ارسال هستند. اما با توجه به انبار نکردن بخش زیادی از کالاها در فروشگاه اینترنتی طوفان کالا، و به علت نوسانات بازار ارز، ممنوعیت واردات و کسری مواد اولیه، که موجب ناقص شدن سبد محصول بسیاری از وارد کنندگان و تولید کنندگان شده است، امکان دارد است برخی از کالاهای قیمت دار، موجود نباشند.  در صورت پرداخت وجه برای کالاهایی که موجودی آنها مغایرت داشته باشد، فروشگاه اینترنتی طوفان کالا موظف به پرداخت وجه شما در روز کاری آینده است.

برای مثال خریدی که تا ساعت 23:55 روز یکشنبه ثبت شود و کالا موجود نباشد، صبح روز دوشنبه وچه پرداختی عودت داده میشود، اما برای برای خریدی که 10 دقیقه پس از آن، در ساعت 00:05 بامداد روز دوشنبه ثبت شود، صبح روز سه شنبه عودت وجه انجام خواهد شد. 

گفتنی است وجه بازگشتی تنها به شماره کارت یا حساب شخصی پرداخت خواهد شد که خرید به نام ایشان انجام شده است.

 

شرایط عودت کالای دریافتی

اگر متوجه مشکلی فنی در کالایی که خریداری کردید، شده اید، میتوانید حداکثر تا هفت روز پس از تاریخ فاکتور، و با هماهنگی کارشناسان فروشگاه، کالا را همراه با کارتون و بسته بندی سالم بازگردانید.

این امر شامل مواردی مانند خط و خش، شکستگی و استفاده های اشتباه و نادرست از کالای خریداری شده نمی شود.

 

 

جهت عودت کالا رعایت قوانین و مقررات مربوط به کالا که در زیر ذکر شده الزامی است:

 

1- همانگونه که گفته شد کالا دارای مشکل فنی باشد.

2- آسیبی به بسته بندی کالا وارد نیامده باشد و کارتن کالا موجود باشد.

3- کالا دچار آسیب فیزیکی مانند ضربه، شکستگی، لب پریدگی و... نشده باشد.

4- دخل و تصرفی در اقلام همراه کالا نشده باشد.

5- لوازم آرایشی شامل عودت کالا نمی شوند.

6- برچسب یا لیبل کالا جدا نشده باشد.

7- حتما با کارشناسان طوفان کالا هماهنگی شده باشد.

 

نحوه ارسال کالا

ارسال کلیه کالاهای بالای 2.000.000 ریال (دویست هزار تومان) به سراسر کشور رایگان است.

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

نحوه ارسال کالا به دو صورت است:

1-ارسال به صورت عادی : در این نوع ارسال کالا ظرف 24 ساعت و حداکثر 72 ساعت در دورترین شهرستانها تحویل خریدار می گردد

2-ارسال سفارشی :  این نحوه ارسال مخصوص خریدارانی پیش بینی شده که برای دسترسی به محصول فوریت دارند. برای استفاده از این نوع ارسال ابتدا باید هماهنگی صورت گیرد و هزینه ارسال کالا به عهده خریدار است.

در شهر تهران، سفارش ها توسط پیک، یا وانت ارسال می گردند. در سایر شهر ها غیر از تهران، سفارش ها از دو طریق شرکت پست، باربری و یا تیپاکس ارسال می گردند.

 

مغایرت قیمت

طوفان کالا همواره سعی می نماید که قیمتهای کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. اما از آنجائیکه این قیمتها توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردند، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمتها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود، و تنها وجه پرداختی مشتری، در روز کاری آینده، عودت خواهد شد.

توجه: ملاک درج قیمت اشتباه در سایت، تفاوت بیش از 10 درصد قیمت سایت و قیمت عرف بازار می باشد.

 مشتری با قبول قوانین سایت حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید.

 

گارانتی و نصب

کالاهایی که نیاز به نصب دارند مانند تلویزیون، یخچال، کولر آبی و غیره، حتما باید توسط نصاب شرکت انجام شود و تنها در این صورت است که کالای مورد نظر شما مشمول گارانتی و خدمات پس ازفروش می شود . در غیر این صورت طبق قوانین تمام شرکتهای معتبر داخلی و بین المللی، کالا از گارانتی خارج شده و مسئولیتی متوجه این فروشگاه نخواهد بود. مراحل لازم برای نصب اینگونه کالاها، در دفترچه راهنمای همراه کالا، قید شده است.