تعطیلات نوروزی طوفان کالا مشتریان گرامی با شادباش سال نو به آگاهی میرساند به دلیل تعطیلات نوروزی، پردازش و ارسال سفارشات شما بزرگواران از ۱۶ فروردین ۹۹ امکان پذیر خواهد بود.

مقایسه

اگر قصد خرید در اینترنت را دارید قبل از خرید کمی تحقیق کنید؛ حتی اگر بدانید که قصد خرید چه نوع کالایی را دارید، انتخاب کالا بین هزاران محصول، برند کار ساده‌ای نخواهد بود. از نکات زیر استفاده کنید تا بتوانید بهترین کالا را انتخاب کنید.

قبل از خرید کمی فکر کنید
قبل از خرید کمی در مورد هدف خود فکر کنید. آیا به دنبال کالای خاصی هستید؟
می‌خواهید از برند خاصی خرید کنید؟
کالای مد ‌نظر شما باید چه ویژگی‌های مهمی داشته باشد؟
بودجه خرید شما چقدر است؟
توجه کنید، اگر شما بر مبنای آن چیزی که برایتان مهم است، تصمیم به خرید بگیرید، احتمال آن‌که به‌صورت ناگهانی خرید کنید و از خرید خود پشیمان شوید، کم خواهد بود.  
در مورد کالاهایی که در یک رده قرار می‌گیرند، اطلاعات لازم را کسب کنید.
در اغلب موارد ویژگی‌های اصلی یک کالای ساده با بر‌ترین کالای تولید شده توسط‌‌ همان تولید کننده مشترک است و به دلیل ویژگی‌های جدید و برخی خصوصیات خاص، قیمت کالاهای جدید بالا‌تر است. 
 
بوسیله ابزار مقایسه، کالا‌ها را مقایسه و بررسی نمایید:
این ابزارامکان بررسی و مقایسه تک تک پارامترهای کالاها را به شما میدهد. 

خدمات ارائه شده در این فروشگاه  بهترین و بهینه ترین انتخاب ها را برای مردم به ارمغان می آورد، درواقع کارمجموعه مقداد یک رسالت اخلاقی وانسانی است که بایستی محقق شود .ما با معبود خود عهد بسته ایم که در راه بهبود مستمر زندگی مردم گام نهاده به طوری که بتوانند ،انتخاب بهینه داشته باشند .

 
طوفان کالا تلاش می کند تا به مرور دایره اطلاعات فنی وعمومی و خدمات و محصولات را گسترده کرده که بیشتر موارد مورد تقاضای کاربران را پوشش دهیم. با ارسال نوع خدمات و کالا ی مورد تقاضای خود، ما را در این امر یاری فرمایید.
 
همچنین انتقادات،پیشنهادات ونظرات سازنده خود را به منظور بهبود هرچه بهتر خدمات ما،ارسال فرمایید.