تعطیلات نوروزی طوفان کالا مشتریان گرامی با شادباش سال نو به آگاهی میرساند به دلیل تعطیلات نوروزی، پردازش و ارسال سفارشات شما بزرگواران از ۱۶ فروردین ۹۹ امکان پذیر خواهد بود.

شرایط عودت کالا

شرایط عودت کالای دریافتی

اگر متوجه مشکلی فنی در کالایی که خریداری کردید، شده اید، میتوانید حداکثر تا هفت روز پس از تاریخ فاکتور، و با هماهنگی کارشناسان فروشگاه، کالا را همراه با کارتون و بسته بندی سالم بازگردانید.

این امر شامل مواردی مانند خط و خش، شکستگی و استفاده های اشتباه و نادرست از کالای خریداری شده نمی شود.

 

 

جهت عودت کالا رعایت قوانین و مقررات مربوط به کالا که در زیر ذکر شده الزامی است:

 

1- همانگونه که گفته شد کالا دارای مشکل فنی باشد.

2- آسیبی به بسته بندی کالا وارد نیامده باشد و کارتن کالا موجود باشد.

3- کالا دچار آسیب فیزیکی مانند ضربه، شکستگی، لب پریدگی و... نشده باشد.

4- دخل و تصرفی در اقلام همراه کالا نشده باشد.

5- لوازم آرایشی و بهداشتی شامل عودت کالا نمی شوند.

6- برچسب یا لیبل هولگرام کالا جدا نشده باشد.

7- حتما با کارشناسان طوفان کالا هماهنگی شده باشد

8- کارت یا برچسب گارانتی آن مخدوش نشده باشد.

9- مشکل فنی کالای خریداری شده باید حدکثر تا 24 ساعت از زمان دریافت، به صورت کتبی اطلاع داده شود. (از طریق ایمیل ToofanKala@gmail.com یا نرم افزارهای پیام رسان)

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد:

- وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش طوفان کالا از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به طوفان کالا بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش طوفان کالا از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

- کالاهایی که مشکل آسیب دیدگی، از طریق شرکت گارانتی کننده محصول قابل تعمیر باشد، شامل شرایط عوت نمی شوند. ماننده ظروف چینی، لوازم خانگی و...
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به طوفان کالا بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.